OKYANUSUN DERİNLİKLERİNDE
16/07/13 | YORUM SAYISI 1 | GÖRÜNTÜLENME 2047 |    Ters Dizgi


Loreena McKennitt-Stolen child


Hiçbir bir gemi götürmedi bizi...

tutunamayanlardan kaptan arkadaşımız Ceyhun On gün sonra Kuru yük gemisiyle denizaşırı ülkelere yolculuğa çıkacaktır. Yolculuğu esnasında Okyanusun tam ortasına içinde tutunamayanların isimleri yazılı bir şişe bırakacaktır. Güvercin besleyen çocuklar gibi kanatlanan her kuşla sizde düşme teklikesi yaşayanlardansanız, asla gitmeyeceğiniz, görmeyeceğiniz bir Okyanusun derinliklerinde adınızın olmasından heyecanlanacaksanız, Adınızı Soyadınız bize mail yoluyla iletiniz.
tutunamayanlarJuly 16, 2013, 8:51
Çok yorgunum, beni bekleme kaptan.
Seyir defterini başkası yazsın.
Çınarlı, kubbeli, mavi bir liman.
Beni o limana çıkaramazsın...
Nazım Hikmet

2007 nin Aralık ayında, sitemizde yayınladığımız haberde şöyle demiştik:

Hiçbir bir gemi götürmedi bizi...
Kaptan arkadaşımız Ceyhun On gün sonra Kuru yük gemisiyle denizaşırı ülkelere yolculuğa çıkacaktır. Yolculuğu esnasında Okyanusun tam ortasına içinde tutunamayanların isimleri yazılı bir şişe bırakacaktır. Güvercin besleyen çocuklar gibi kanatlanan her kuşla sizde düşme teklikesi yaşayanlardansanız, asla gitmeyeceğiniz, görmeyeceğiniz bir Okyanusun derinliklerinde adınızın olmasından heyecanlanacaksanız, Adınızı Soyadınız bize mail yoluyla iletiniz.

Arkadaşımız Ceyhun döndü...

Artık isimlerimiz Pasifik Okyanusunun derinliklerinde...

ŞİŞEYE KONULAN İSİM LİSTESİ VE BU LİSTEYE SONRADAN EKLENEN "ENGİN FROLL"Şişenin atıldığı yerin GPS konumuHaritada ki yeri

tutunamayanlarJuly 16, 2013, 8:58
[1]
Çevrimiçi Üyeler
Üye Ziyaretçi